Notification Popin (1.2.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Authored on
bs: Napisano
