Notification Popin (1.2.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authored on
hr: Izrađeno
