Notification Popin (1.2.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Notifications
ja: 通知

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Notification
ja: 通知

en: notifications
ja: 通知
