Notification Popin (1.2.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Notification
lv: Paziņojums

en: notifications
lv: notifikācijas
