Notification Popin (1.2.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Notification
sv: Avisering

en: Add notification
sv: Lägg till notifiering
