Notification Popin (1.2.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Notification
cs: Oznámení

en: notification
cs: oznámení

en: notifications
cs: oznámení
