Notification Popin (1.2.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Notification
el: Ενημέρωση
