Notification Popin (1.2.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Authored on
ka: დაიწერა
