Notification Popin (1.2.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: notifications
pl: powiadomienia
