Notification Popin (1.2.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Roles
ru: Роли

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Notification
ru: Уведомление

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: notifications
ru: уведомления
