Notification Popin (1.2.2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Utility
ca: Utilitat

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Notification
ca: Notificació

en: notifications
ca: notificacions
