Notification Popin (1.2.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Notifications
et: Teated

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
