Notification Popin (1.2.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: notifications
eu: jakinarazpenak
