Notification System (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Audience
af: Gehoor

en: Read more
af: Lees meer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Users
af: Gebruikers

en: Language code
af: Taalkode
