Notification System (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Audience
hu: Közönség

en: Read more
hu: Tovább

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Example
hu: Példa

en: Users
hu: Felhasználók

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Changed
hu: Módosítva

en: Body Template
hu: Törzssablon

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Loading
hu: Betöltés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Notification
hu: Értesítés

en: Created on
hu: Létrehozva

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
