Notification System (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Language code
be: Код мовы

en: Loading
be: Загружаецца

en: Machine name
be: Машынная назва
