Notification System (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Audience
he: קהל יעד

en: Read more
he: קראו עוד

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Users
he: חברי האתר

en: Provider
he: ספק

en: Notifications
he: הודעות

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Immediately
he: מיידית

en: Changed
he: השתנה

en: Sticky
he: דביק

en: Language code
he: קוד השפה

en: Mapping
he: מיפוי

en: Loading
he: בטעינה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Created on
he: נוצר ב
