Notification System (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Language code
kk: Тілдің коды
