Notification System (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: - None -
mg: - Tsy misy -
