Notification System (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
