Notification System (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
