Notification System (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Example
cs: Příklad

en: Users
cs: Uživatelé

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Mapping
cs: Mapování

en: Loading
cs: Načítání

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Notification
cs: Oznámení

en: Created on
cs: Vytvořeno v
