Notification System (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Users
sq: Përdorues

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
