Notification System (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Enable
ro: Activare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Example
ro: Exemplu

en: Users
ro: Utilizatori

en: Provider
ro: Furnizor

en: Notifications
ro: Notificări

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Mapping
ro: Mapare

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Notification
ro: Notificare

en: Created on
ro: Creat pe

en: Path to custom icon
ro: Calea către logo-ul personal

en: Upload icon image
ro: Încarcă imagine iconiţă
