Notification System (1.0.0-alpha5) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Mapping
br: Kartennadurezh
