Notification System (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Users
el: Χρήστες

en: Provider
el: Πάροχος

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την
