Notification System (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Example
jv: Contoné

en: Users
jv: Panganggo

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Loading
jv: Ngemot

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
