Notification System (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
