Notification System (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Enable
oc: Activar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Example
oc: Exemple

en: Users
oc: Utilizaires

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Changed
oc: Modificat

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Machine name
oc: Nom sistèma
