Notification System (1.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Mapping
am: ማዛመድ
