Notification System (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Audience
fi: Yleisö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Example
fi: Esimerkki

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Immediately
fi: Heti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Loading
fi: Ladataan

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Created on
fi: Luotu
