Notification System (1.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enable
bg: Активирай

en: Priority
bg: Приоритет

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Users
bg: Потребители

en: Notifications
bg: Известия

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Language code
bg: Код на език

en: Loading
bg: Зареждане
