Notification System (1.0.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (20 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Users
fil: Mga tagagamit
