Notification System (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Users
nn: Brukarar

en: Default language
nn: Standard språk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
