Notification System (1.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
