Notification System (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
