Notification System (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Enable
hr: Omogući

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Users
hr: Korisnici

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
