Notification System (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
