Notification System (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Created on
th: สอบเมื่อ
