Notification System (1.0.0) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Users
ast: Usuarios
