Notification System (1.0.0) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Language code
cy: Côd yr iaith
