Notification System (1.0.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Enable
et: Luba

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Users
et: Kasutajad

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Notifications
et: Teated

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Language code
et: Keele kood

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Loading
et: Laadimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
