Notification System (1.0.0) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Format
ka: ფორმატი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Loading
ka: იტვირთება
