Notification System (1.0.0) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Audience
fa: مخاطب

en: Enable
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Users
fa: کاربران

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Language code
fa: کد زبان

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Created on
fa: ساخته شده در
