Notification System (1.0.0) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Enable
ps: سالول

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Sticky
ps: سريښناک
