Notification System (1.0.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
