Notification System (1.0.1) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Audience
ar: جمهور

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Enable
ar: تفعيل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Users
ar: المستخدمين

en: Provider
ar: المزود

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Sticky
ar: مثبت

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Mapping
ar: إقران

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
