Notification System (1.0.1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Users
mk: Корисници
