Notification System (1.0.1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Enable
pl: Włącz

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Example
pl: Przykład

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Language code
pl: Kod języka

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Created on
pl: Utworzono

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -
