Notification System (1.0.1) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
